Drodzy Członkowie Towarzystwa Przyjaciół Dęblina

Za nami Walne Zgromadzenie Wyborcze TPD. W tym roku chcieliśmy szczególnie podziękować za Państwa liczną obecność oraz aktywny udział w wyborach. Otrzymaliśmy od Państwa aprobatę działań za lata 2022 – 2026.

Zapewniamy, że Zarząd dołoży wszelkich starań, aby dalej pracować na rzecz rozwoju miasta Dęblina i jego mieszkańców.

Prezes i Zarząd

Przewijanie do góry